BackBack

DEKANTER D20X22 CODE 3-70-085-0123

Lek 5,600 Lek 3,920

DEKANTER  D20X22 CODE 3-70-085-0123

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER  D20X22

CODE 3-70-085-0123

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.