BackBack

DEKANTER Blank Decanter White ml1500 No21 CODE 08.0021.013

Lek 4,500 Lek 3,600

DEKANTER Blank Decanter White ml1500 No21 CODE 08.0021.013

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER Blank Decanter White ml1500 No21

CODE 08.0021.013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.