BackBack

DEKANTER Blank Decanter Black ml 1500 No 20 / CODE 08.0020.013

Lek 4,500 Lek 3,600

DEKANTER Blank Decanter Black ml 1500 No 20 CODE 08.0020.013

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER Blank Decanter Black ml 1500 No 20

CODE 08.0020.013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.