BackBack

DEKANTER SMOKE &GOLD 1500 ML BOTTLE/CODE LEG109

Lek 5,500 Lek 3,850

DEKANTER SMOKE  &GOLD 1500 ML BOTTLE/ CODE LEG109

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEKANTER SMOKE  &GOLD 1500 ML BOTTLE/

CODE LEG109

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.