BackBack

Dekanter kristali B31B01 1200ml/CODE CM-0351303

Lek 3,200 Lek 2,560

Dekanter kristali B31B01 1200ml/ CODE CM-0351303

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

Dekanter kristali B31B01 1200ml/

CODE CM-0351303

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.