BackBack

DEGE LULE PINK H-85CM/CODE 3-85-929-0044

Lek 1,700 Lek 1,020

DEGE LULE PINK H-85CM/ CODE 3-85-929-0044

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEGE LULE PINK H-85CM/

CODE 3-85-929-0044

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.