BackBack

DEGE LULE CHRISTMAS GREEN/RED L150 / CODE 2-85-083-0146

Lek 5,100 Lek 4,080

DEGE LULE CHRISTMAS GREEN/RED L150 / CODE 2-85-083-0146

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEGE LULE CHRISTMAS GREEN/RED L150 /

CODE 2-85-083-0146

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.