BackBack

PEME WOODEN/PVC SNOWY XMAS TREE W BERRIES 165 TIPS H180/ CODE 2-85-566-0096

Lek 19,500 Lek 15,600

PEME WOODEN/PVC SNOWY XMAS TREE W BERRIES 165 TIPS H180/ CODE 2-85-566-0096

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PEME WOODEN/PVC SNOWY XMAS TREE W BERRIES 165 TIPS H180/

CODE 2-85-566-0096

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.