BackBack

KARRIGE TEKSTILE SHUMENGJYRESHE ME KEMBE INOKSI 45.5X52/80 / CODE PAK127-000017

Lek 7,750

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE TEKSTILE SHUMENGJYRESHE ME KEMBE INOKSI 45.5X52/80 / CODE PAK127-000017Po kërkoni një karrige sot? Me estetikë minimale, dizajn abstrakt dhe ergonomi të nevojshme për përdorim të përditshëm? Nëse kjo është karrigia që...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE TEKSTILE SHUMENGJYRESHE ME KEMBE INOKSI 45.5X52/80 / CODE PAK127-000017

Po kërkoni një karrige sot? Me estetikë minimale, dizajn abstrakt dhe ergonomi të nevojshme për përdorim të përditshëm? Nëse kjo është karrigia që kërkoni.
Një ndenjëse që mund të plotësojë nevojat tuaja duke rinovuar ndjeshëm dekorimin e hapësirës suaj.

Specifikimet:
* Mbeshtetese e vetme e lakuar dhe sedilja prej pëlhure.
* Mbështetje në një kornizë metalike të përforcuar të përbërë nga krahë të integruar prej çeliku inox.
* Skajet e këmbëve kanë mbulesa plastike mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
* E disponueshme në ngjyrë shumëngjyrëshe-inox.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 45.5 cm.
Thellësia: 52 cm.
Lartësia: 80 cm.
Lartësia e sediljes: 42 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 5,5
Lenght product 45.5
Width product 52
Height product 83.5
Minimum height product 44
Material FABRIC, PP, INOX LEG
Color PATCHWORK - INOX
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 67x58x52,5
CBM pcs 0,051
CBM package 0,204
Real Weight product 5,5
Volume weight product 10,200
Comments

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.