BackBack

KARRIGE TEKSTILE E BARDHE ME KEMBE INOKSI 39.5X60/81.5 / CODE PAK190-000039

Lek 8,300

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  TEKSTILE E BARDHE  ME KEMBE INOKSI 39.5X60/81.5 / CODE PAK190-000039 Karrigia  është për t'ju dhuruar momente rehatie dhe ergonomie. E thjeshtë por në të njëjtën kohë e dizajnuar...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  TEKSTILE E BARDHE  ME KEMBE INOKSI 39.5X60/81.5 / CODE PAK190-000039

Karrigia  është për t'ju dhuruar momente rehatie dhe ergonomie. E thjeshtë por në të njëjtën kohë e dizajnuar në mënyrë mbresëlënëse, është e veshur me lëkurë artificiale që të jep ndjesinë e luksit dhe mund të përshtatet me çdo stil dekorimi.

Kornizë e qëndrueshme prej metali me cilësi të lartë me rezistencë ndaj peshës, konsumit dhe kohës.
Mbushje sediljeje dhe shpine me shkumë 4 cm dhe lëkurë sintetike PU shumë e qëndrueshme.
Dizajni i shpinës ndjek shtyllën kurrizore, duke mbështetur belin.
Skajet e këmbëve mbështetëse kanë mbulesa plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
Ofrohet ne ngjyre te bardhe

Dimensionet:
Gjatësia: 39.5 cm
Gjerësia: 60 cm
Lartësia: 81.5 cm
Lartësia e sediljes: 47 cm
Thellësia e sediljes: 34 cm
Lartësia e shpinës: 41 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 5
Net Weight product 4.5
Lenght product 39.5
Width product 60
Height product 90
Material METAL - PU
Color WHITE
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 4
Dimension package 80x54x42 58x53x51
CBM pcs 0.084
CBM package 0.338
Volume weight product 16.91
Comments
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.