BackBack

KARRIGE PLASTIKE E ZEZE ME KEMBE METALIKE 58X60/79 / CODE PAK143-000026

Lek 6,600

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  PLASTIKE E ZEZE  ME KEMBE METALIKE  58X60/79 / CODE PAK143-000026Jeni duke kërkuar për një karrige që do t'i japë një frymë të freskët hapësirës tuaj...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  PLASTIKE E ZEZE  ME KEMBE METALIKE  58X60/79 / CODE PAK143-000026

Jeni duke kërkuar për një karrige që do t'i japë një frymë të freskët hapësirës tuaj me dizajnin e saj origjinal? 

Kjo është trendi më i fundit! Elegante por në të njëjtën kohë komode,  patjetër do t'ju bëjë përshtypje!

Specifikimet:
* E bërë nga polipropileni meta dhe me cilësi të lartë.
* E disponueshme në ngjyrën e zezë-krom.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 58 cm
Thellësia: 60 cm
Lartësia: 79 cm
Lartësia e sediljes: 45 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 4.6
Net Weight product 4.3
Lenght product 58
Width product 60
Height product 79
Minimum height product 45
Material PP - METAL
Color BLACK - SILVER LEGS
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 6
Dimension package 64x63x60
CBM pcs 0,040
CBM package 0,242
Volume weight product 8,064
Comments

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.