BackBack

KARRIGE E BARDHE ME KEMBE METALIKE 42X49X84 / CODE PAK190-000034

Lek 7,750

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE    KARRIGE  E BARDHE ME KEMBE METALIKE  42X49X84 / CODE PAK190-000034 Dizajni klasik është i kombinuar në mënyrë perfekte me dizajnin modern në ke te  karrige . Një...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

 

KARRIGE  E BARDHE ME KEMBE METALIKE  42X49X84 / CODE PAK190-000034

Dizajni klasik është i kombinuar në mënyrë perfekte me dizajnin modern në ke te  karrige . Një karrige që mund të përputhet me çdo stil dekorimi duke ju dhënë në të njëjtën kohë rehati me dizajnin e saj cilësor.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej metali me cilësi të lartë me rezistencë ndaj peshës, konsumit dhe kohës. Mbrapa prej druri natyral.
Veshja e sediljeve me shkumë dhe PVC për qëndrueshmëri shtesë.
Dizajni i shpinës së lakuar ndjek shtyllën kurrizore, duke mbështetur belin.
Skajet e këmbëve mbështetëse kanë mbulesa plastike për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara.
Ofrohet ne ngjyre te bardhe

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 42 cm.
Gjerësia: 49 cm.
Lartësia: 84 cm.
Lartësia e sediljes: 50 cm
Thellësia e sediljes: 42 cm
Lartësia e shpinës: 38 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

 

ATTRIBUTES
Gross Weight 5.35
Net Weight product 4.8
Lenght product 42
Width product 49
Height product 84
Minimum height product 50
Material WOOD - PP - METAL
Color white
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 4
Dimension package 73x63x110
CBM pcs 0.077
CBM package 0.077
Volume weight product 15.47
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.