BackBack

KARRIGE POLIPROPILENI GRI ME KEMBE DRURI NATYRALE 42X45/79.5 / CODE PAK127-000002

Lek 6,600

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  GRI ME KEMBE DRURI NATYRALE  42X45/79.5 / CODE PAK127-000002Për ju që kërkoni një vend tjetër për të rinovuar dekorimin e lokalit apo kafenesë tuaj, karrigia ...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  GRI ME KEMBE DRURI NATYRALE  42X45/79.5 / CODE PAK127-000002

Për ju që kërkoni një vend tjetër për të rinovuar dekorimin e lokalit apo kafenesë tuaj, karrigia  është ajo që kërkoni. E bërë me materiale moderne të qëndrueshme, ju ofron ergonominë dhe cilësinë e sotme. Ideale për shtëpinë pasi mund të përmirësojë estetikën e dhomës tuaj të ngrënies ose dhomës së ndenjes.

Specifikimet:
* Mbrapa dhe sedilja prej polipropileni (PP).
* Mbështetje në 4 këmbë metalike (D28x1.2mm).
* E disponueshme në ngjyrë gri-natyrale.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 42 cm.
Thellësia: 45 cm.
Lartësia: 79.5 cm.
Lartësia e sediljes: 42 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Net Weight product 4,6
Lenght product 42
Width product 45
Height product 79.5
Minimum height product 42
Material PP, METAL
Color GREY- OAK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 59x47x64
CBM pcs 0,044
CBM package 0,177
Real Weight product 4,6
Volume weight product 8,873

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.