BackBack

KARRIGE kadife moka- kafe me kembe gold 54x57x85cm/CODE PAK190-000018

Lek 17,500

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife moka- kafe me kembe gold  54x57x85cm/CODE PAK190-000018Karrigia kombinon dizajnin dhe ergonominë.Specifikimet:Kornizë e qëndrueshme metalike. Pjesa e pasme dhe sedilja janë bërë nga MDF, një material i përdorur...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife moka- kafe me kembe gold  54x57x85cm/CODE PAK190-000018

Karrigia kombinon dizajnin dhe ergonominë.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme metalike. Pjesa e pasme dhe sedilja janë bërë nga MDF, një material i përdorur gjerësisht në mobilje të qëndrueshme.
Mbushje karrige me shkumë që ndihmon sediljen të ruajë formën dhe pëlhurën e butë prej kadifeje.
Skajet e këmbëve kanë mbulesa plastike mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë nga dëmtimet e padëshiruara
Ofrohet në mokakafe me kembe gold

Dimensionet:
Gjatësia: 54 cm
Gjerësia: 57 cm
Lartësia: 85 cm
Lartësia e sediljes: 46 cm
Thellësia e sediljes: 46 cm
Lartësia e shpinës: 42 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj


ATTRIBUTES
Gross Weight 9.12
Net Weight product 8.46
Lenght product 54
Width product 57
Height product 85
Material METAL - VELVET
Color GOLDEN - BEIGE - MOCHA - BROWN
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 4
Dimension package 78x62x57 60x52x60
CBM pcs 0.115
CBM package 0.463
Volume weight product 23.142

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.