BackBack

KARRIGE kadife bezhë-këmbë arre 55x54x94cm/CODE PAK196-000014

Lek 11,620

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife bezhë-këmbë arre 55x54x94cm/CODE PAK196-000014Kjo karrige ngrënieje e veshur me susta është shoqëruesi ideal i ngrënies me një kornizë të fortë metalike, tapiceri të qëndrueshme dhe...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife bezhë-këmbë arre 55x54x94cm/CODE PAK196-000014

Kjo karrige ngrënieje e veshur me susta është shoqëruesi ideal i ngrënies me një kornizë të fortë metalike, tapiceri të qëndrueshme dhe një stil elegant.

Specifikimet:
Materiali i kornizës: Dru i ngurtë
Materiali i sediljes: Pëlhurë prej kadifeje
Ngjyra: E artë me shkëlqim - E zezë

Dimensionet:
Gjatësia: 55 cm
Thellësia: 54 cm
Lartësia: 94 cm
Lartësia e sediljes: 49 cm
Thellësia e sediljes: 42 cm
Lartësia e shpinës: 46 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 6,50
Net Weight product 5,70
Pcs per Stack 6
Stackable Volume Step 0.06
Lenght product 55
Width product 54
Height product 94
Minimum height product 49
Material VELVET FABRIC - METAL - WOOD
Color BEIGE - BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 54x60x60
CBM pcs 0.194
CBM package 0.194
Volume weight product 38.880
Volume step 0.06000000

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.