BackBack

KARRIGE kadife bezhe këmbë ngjyrë të artë 53x57x89cm/CODE PAK101-000043

Lek 13,600

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife bezhe këmbë ngjyrë të artë  53x57x89cm/CODE PAK101-000043Karrigia  është këtu për të dhënë ndjenjën e luksit në hapësirën tuaj me dizajnin e saj të patëmetë. Një...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife bezhe këmbë ngjyrë të artë  53x57x89cm/CODE PAK101-000043

Karrigia  është këtu për të dhënë ndjenjën e luksit në hapësirën tuaj me dizajnin e saj të patëmetë. Një karrige që do të nxjerrë në pah stilin tuaj të dekorimit me dizajnin e saj të veçantë dhe elegant.

Specifikimet:
* Korniza është prej metali.
* Sedilja dhe e zeza është prej kadifeje.
* E disponueshme në ngjyrë bezhë - ngjyrë të artë me shkëlqim.

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 53 cm.
Thellësia: 57 cm.
Lartësia: 89 cm.
Lartësia e sediljes: 48 cm.
Thellësia e sediljes: 50 cm.
Lartësia e shpinës: 27 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 6,3
Net Weight product 5,8
Lenght product 53
Width product 59
Height product 89
Minimum height product 48
Material META LEGS DIA 16x1.4MM - VELVET
Color GOLDEN - BEIGE
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 67x47x73
CBM pcs 0.106
CBM package 0.426
Volume weight product 21.324

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.