BackBack

KARRIGE kadife gri-këmbë ngjyre arre-gold 49x50x91cm/CODE PAK190-000022

Lek 12,200

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife gri-këmbë ngjyre arre-gold  49x50x91cm/CODE PAK190-000022 Ergonomia, komoditeti dhe luksi kombinohen në mënyrë perfekte në këtë karrige. Kjo është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë mobilje me...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife gri-këmbë ngjyre arre-gold  49x50x91cm/CODE PAK190-000022

Ergonomia, komoditeti dhe luksi kombinohen në mënyrë perfekte në këtë karrige. Kjo është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë mobilje me stil dhe rehati.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej druri me rezistencë të lartë ndaj peshës dhe konsumit. Pjesa e pasme dhe sedilja janë bërë nga MDF, një material i përdorur gjerësisht në mobilje të qëndrueshme.
Tapiceri karrige me shkumë që ndihmon sediljen të ruajë formën e saj dhe me pëlhurë të butë veluri shumë rezistente ndaj gërryerjes dhe konsumimit.
Dizajni i shpinës së lakuar ndjek shtyllën kurrizore, duke mbështetur belin.
Mbështetje në 4 këmbë druri në ngjyrë arre me skaje gold.
Ofrohet ne ngjyre gri-bezhe dhe kembe arre me pak gold

Dimensionet:
Gjatësia: 49 cm
Gjerësia: 50 cm
Lartësia: 91 cm
Lartësia e sediljes: 47 cm
Thellësia e sediljes: 42 cm
Lartësia e shpinës: 44 cm.
Trashësia e shkumës së sediljes: 7 cm
Trashësia e shkumës së pasme 4.5 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 6.85
Net Weight product 6.2
Lenght product 49
Width product 50
Height product 91
Minimum height product 47
Material METAL - VELVET
Color GREY - WALNUT - GOLDEN
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 4
Dimension package 78x61x50 58x56x49
CBM pcs 0.099
CBM package 0.099
Volume weight product 19.85

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.