BackBack

KARRIGE kadife puder këmbë ngjyrë e zeze-ari 52x54x94cm/CODE PAK196-000018

Lek 14,700

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife puder këmbë ngjyrë  e zeze-ari  52x54x94cm/CODE PAK196-000018Nëse jeni duke kërkuar për një karrige që do t'i japë një ajër luksi hapësirës tuaj, atëherë kjo është ideale...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife puder këmbë ngjyrë  e zeze-ari  52x54x94cm/CODE PAK196-000018

Nëse jeni duke kërkuar për një karrige që do t'i japë një ajër luksi hapësirës tuaj, atëherë kjo është ideale për ju. E thjeshtë, cilësore dhe elegante, me siguri do t'ju bëjë përshtypje.

Specifikimet:
* Kornizë e qëndrueshme prej druri të cilësisë së lartë me rezistencë ndaj peshës, konsumit dhe kohës.
* Tapiceri sediljeje me pëlhurë prej kadifeje me qëndrueshmëri të lartë që rrit ndjesinë e elegancës.
* Dizajni i tij mbështet belin dhe shtyllën kurrizore. E disponueshme në ngjyrë bezhë.
* Pjesa e pasme ka kabarada dekorative që shtojnë elegancën.
* Mbështetje në 4 këmbë druri të përforcuara në ngjyrë të zezë, të integruara me krahë metalikë të zinj, me cilësi dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme në peshë dhe në kohë. Këmbët kanë detaje metalike në ngjyrë flori gloss që heqin efektin estetik.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 52 cm.
Gjerësia: 54 cm.
Lartësia: 94 cm.
Lartësia e sediljes: 50 cm
Thellësia e sediljes: 46 cm
Lartësia e shpinës: 46 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi. Nevojitet një vidhos elektrike për të vidhosur këmbët mbështetëse.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 5.66
Net Weight product 5
Pcs per Stack 6
Stackable Volume Step 0.06
Lenght product 52
Width product 54
Height product 94
Minimum height product 50
Material VELVET FABRIC - METAL - WOOD
Color ROTTEN APPLE - BLACK - GOLDEN
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 1
Dimension package 54x60x60
CBM pcs 0.194
CBM package 0.194
Volume weight product 38.880
Volume step 0.06000000
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.