BackBack

KARRIGE METALIKE ME KEMBE BARDHE E ZI 45X53X80 / CODE PAK190-000015

Lek 4,970

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE METALIKE  BARDHE E ZI  45X53X80 / CODE PAK190-000015Kjo karrige ngrënieje është shoqëruesi ideal i ngrënies me një kornizë të fortë metalike, tapiceri të qëndrueshme dhe...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE METALIKE  BARDHE E ZI  45X53X80 / CODE PAK190-000015

Kjo karrige ngrënieje është shoqëruesi ideal i ngrënies me një kornizë të fortë metalike, tapiceri të qëndrueshme dhe një stil elegant.

Specifikimet:
* E bërë prej metali
* Përfshin 1 jastëk ndenjëse prej lekure
*E disponueshme ne ngjyre bardh e zi.

Dimensionet:
Gjatësia: 45 cm
Thellësia: 53 cm
Lartësia: 80 cm
Lartësia e sediljes: 42 cm
Thellësia e sediljes: 41 cm
Lartësia e shpinës: 37 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh

ATTRIBUTES
Gross Weight 5
Net Weight product 4.7
Lenght product 45
Width product 53
Height product 80
Minimum height product 42
Material METAL - PU
Color WHITE - BLACK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 58x52x60
CBM pcs 0,0452
CBM package 0,181
Volume weight product 9,048

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.