BackBack

KARRIGE LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000007

Lek 7,000

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000007Kjo karrige e bukur dhe elegante do të zbukurojë vizualisht dhomën tuaj të ngrënies, kuzhinën tuaj me...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000007

Kjo karrige e bukur dhe elegante do të zbukurojë vizualisht dhomën tuaj të ngrënies, kuzhinën tuaj me thjeshtësinë e saj moderne. Karrigia Jella është e lehtë, e butë dhe shumë e rehatshme dhe ka një shkallë të lartë rehatie të ulur. Mbulesa e qëndrueshme prej lëkure sintetike ndihet rehat dhe pastrohet lehtë.

Specifikimet:
* Bërë prej metali dhe PU.
* E disponueshme në ngjyrën e bardhe-inoksi.

Dimensionet:
Gjatësia: 41 cm
Thellësia: 46 cm
Lartësia totale: 100 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 5
Net Weight product 4,750
Lenght product 41
Width product 46
Height product 100
Minimum height product 47
Minimum height seat 47
Max height seat 100
Material METAL PU
Color white
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 118x50x23
CBM pcs 0,033
CBM package 0,135
Real Weight product 4,750
Volume weight product 6,780

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.