BackBack

ENGJELL FABRIC/PL TREE TOP ANGEL RED CHECKER 25X18X40 / CODE 2-70-306-0324

Lek 3,600 Lek 2,880

ENGJELL FABRIC/PL TREE TOP ANGEL RED CHECKER 25X18X40 / CODE 2-70-306-0324

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ENGJELL FABRIC/PL TREE TOP ANGEL RED CHECKER 25X18X40 /

CODE 2-70-306-0324

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.