BackBack

CAJNIK ME FILXHAN Height:13,5 Length:17 Width:11,5 / CODE EZT302

Lek 4,800 Lek 3,480

CAJNIK ME FILXHAN Height:13,5 Length:17 Width:11,5 CODE EZT302

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK ME FILXHAN Height:13,5 Length:17 Width:11,5

CODE EZT302

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.