BackBack

CAJNIK COFFEE POT 1,6LT FLORAL PINK/CODE 14.221.13

Lek 6,400 Lek 4,480

CAJNIK COFFEE POT 1,6LT FLORAL PINK/ CODE 14.221.13

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

CAJNIK COFFEE POT 1,6LT FLORAL PINK/

CODE 14.221.13

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.