BackBack

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET RED Η26 / CODE 3-85-505-0055

Lek 800 Lek 640

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET RED Η26 / CODE 3-85-505-0055

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET RED Η26 /

CODE 3-85-505-0055

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.