BackBack

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET PINK Η24 / CODE 3-85-505-0056

Lek 500 Lek 400

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET PINK Η24 / CODE 3-85-505-0056

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BUQETE LULE ARTIFICIALE PL/FABRIC FLOWER BOUQUET PINK Η24 /

CODE 3-85-505-0056

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.