BackBack

BUQETE LULE ARTIFICIALE \ CODE 00-00-27005-3

Lek 2,100 Lek 1,260

BUQETE LULE ARTIFICIALE \ CODE 00-00-27005-3

Përshkrimi i Produktit

BUQETE LULE ARTIFICIALE \

CODE 00-00-27005-3

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.