BackBack

BUQETE LULE ARTIFICIALE \CODE 00-00-1630-4

Lek 1,700 Lek 1,020

BUQETE LULE ARTIFICIALE \ CODE 00-00-1630-4

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BUQETE LULE ARTIFICIALE \

CODE 00-00-1630-4

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.