BackBack

BERES KAFEJE/Coffee & tea plunger, 350 ml/CODE BH/6301

Lek 1,100

BERES KAFEJE/Coffee & tea plunger, 350 ml/ CODE BH/6301

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BERES KAFEJE/Coffee & tea plunger, 350 ml/

CODE BH/6301

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.