BackBack

BABAGJYSH PL/FABRIC H60 / CODE 2-70-295-0032

Lek 9,900 Lek 7,920

BABAGJYSH PL/FABRIC  H60 / CODE 2-70-295-0032

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BABAGJYSH PL/FABRIC  H60 /

CODE 2-70-295-0032

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.