BackBack

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK COLOR 35X61CM/CODE 3-15-620-0053

Lek 11,700 Lek 7,020

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK COLOR 35X61CM/ CODE 3-15-620-0053

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK COLOR 35X61CM/

CODE 3-15-620-0053

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.