BackBack

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK/ 30X30X55CCM/CODE 3-15-620-0016

Lek 9,500 Lek 5,700

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK/ 30X30X55CCM/ CODE 3-15-620-0016

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE QELQ METALIK/ 30X30X55CCM/

CODE 3-15-620-0016

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.