BackBack

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE SILVER/WHITE D27X45CM/CODE CM/CODE 3-15-958-0042

Lek 7,500

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE SILVER/WHITE D27X45CM/CODE CM/ CODE 3-15-958-0042

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE SILVER/WHITE D27X45CM/CODE CM/

CODE 3-15-958-0042

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.