BackBack

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE CLEAR/WHITE D20Χ37 / CODE 3-15-620-0065

Lek 4,600 Lek 3,680

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE CLEAR/WHITE D20Χ37 /  CODE 3-15-620-0065

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE METAL/PLEXI TABLE LUMINAIRE CLEAR/WHITE D20Χ37 / 

CODE 3-15-620-0065

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.