BackBack

ABAZHUR TAVOLINE METAL/GLASS GOLDEN/WHITE D33Χ54/CODE 3-15-501-0065

Lek 11,300 Lek 9,040

ABAZHUR TAVOLINE METAL/GLASS GOLDEN/WHITE D33Χ54/ CODE 3-15-501-0065

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE METAL/GLASS GOLDEN/WHITE D33Χ54/

CODE 3-15-501-0065

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.