BackBack

ABAZHUR TAVOLINE IN SILVER COLOR 30X30X55CM/CODE 3-15-620-0014

Lek 8,500 Lek 5,100

ABAZHUR TAVOLINE IN SILVER COLOR 30X30X55CM/ CODE 3-15-620-0014

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE IN SILVER COLOR 30X30X55CM/

CODE 3-15-620-0014

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.