BackBack

ABAZHUR TAVOLINE GLASS/METAL TABLE LAMP IN BEIGE COLOR D28X52CM/CODE 3-15-711-0054

Lek 3,800

ABAZHUR TAVOLINE GLASS/METAL TABLE LAMP IN BEIGE COLOR D28X52CM/ CODE 3-15-711-0054

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE GLASS/METAL TABLE LAMP IN BEIGE COLOR D28X52CM/

CODE 3-15-711-0054

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.