BackBack

ABAZHUR TAVOLINE DRU/METAL 20X20X44CM/CODE 3-15-876-0127

Lek 5,200 Lek 3,120

ABAZHUR TAVOLINE DRU/METAL 20X20X44CM/ CODE 3-15-876-0127

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE DRU/METAL 20X20X44CM/

CODE 3-15-876-0127

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.