BackBack

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LUMINAIRE WHITE/BLACK Φ34X60/CODE 3-15-959-0060

Lek 13,000 Lek 10,400

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LUMINAIRE WHITE/BLACK Φ34X60/ CODE 3-15-959-0060

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LUMINAIRE WHITE/BLACK Φ34X60/

CODE 3-15-959-0060

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.