BackBack

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LAMP IN WHITE/CREME/BLUE COLOR D12X29 / CODE 3-15-711-0057

Lek 2,300 Lek 1,840

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LAMP IN WHITE/CREME/BLUE COLOR D12X29 / CODE 3-15-711-0057

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC TABLE LAMP IN WHITE/CREME/BLUE COLOR D12X29 /

CODE 3-15-711-0057

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.