BackBack

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC GREY/WHITE D21Χ36CM/CODE 6-15-508-0023

Lek 4,000 Lek 3,200

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC GREY/WHITE D21Χ36CM/ CODE 6-15-508-0023

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE CERAMIC GREY/WHITE D21Χ36CM/

CODE 6-15-508-0023

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.