BackBack

ABAZHUR TAVOLINE ANTIQUE GOLD/WHITE D28Χ48/CODE 3-15-501-0044

Lek 6,600

ABAZHUR TAVOLINE ANTIQUE GOLD/WHITE D28Χ48/ CODE 3-15-501-0044

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVOLINE ANTIQUE GOLD/WHITE D28Χ48/

CODE 3-15-501-0044

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.