BackBack

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS WHITE/PINK 60Χ60Χ50/110CM/CODE 3-10-048-0006

Lek 44,200 Lek 26,520

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS WHITE/PINK 60Χ60Χ50/110CM/ CODE 3-10-048-0006

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS WHITE/PINK 60Χ60Χ50/110CM/

CODE 3-10-048-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.