BackBack

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS CREME/GOLD 57Χ57Χ45/100CM/CODE 3-10-872-0066

Lek 29,700 Lek 17,820

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS CREME/GOLD 57Χ57Χ45/100CM/ CODE 3-10-872-0066

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANOR METALIK W/6 LIGHTS CREME/GOLD 57Χ57Χ45/100CM/

CODE 3-10-872-0066

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.