BackBack

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-69X84/120CM/CODE 3-10-917-0035

Lek 71,800 Lek 57,440

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-69X84/120CM/ CODE 3-10-917-0035

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/8 LIGHTS AND K9 DROPLETS D-69X84/120CM/

CODE 3-10-917-0035

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.