BackBack

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/3 LIGHTS IN CLEAR COLOR D-38Χ55/110CM/CODE 3-10-917-0030

Lek 22,600 Lek 13,560

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/3 LIGHTS IN CLEAR COLOR D-38Χ55/110CM/ CODE 3-10-917-0030

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANOR ACRYLIC/GLASS CHANDELIER W/3 LIGHTS IN CLEAR COLOR D-38Χ55/110CM/

CODE 3-10-917-0030

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.