BackBack

ABAZHUR TAVANI W/6 LIGHTS IN MATT 57X41.5CM/CODE 3-10-872-0009

Lek 30,700 Lek 18,420

ABAZHUR TAVANI W/6 LIGHTS IN MATT 57X41.5CM/ CODE 3-10-872-0009

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI W/6 LIGHTS IN MATT 57X41.5CM/

CODE 3-10-872-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.