BackBack

ABAZHUR TAVANI W/6 LIGHTS CLEAR COLOR D76?53,5CM/ CODE3-10-872-0054

Lek 35,900 Lek 21,540

ABAZHUR TAVANI  W/6 LIGHTS CLEAR COLOR D76?53,5CM/ CODE  3-10-872-0054

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI  W/6 LIGHTS CLEAR COLOR D76?53,5CM/

CODE  3-10-872-0054

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.