BackBack

ABAZHUR TAVANI W/5 LIGHTS IN ANTIQUE SANDY GREY 51X49X48 (110)CM/CODE 3-10-872-0006

Lek 15,400 Lek 9,240

ABAZHUR TAVANI W/5 LIGHTS IN ANTIQUE SANDY GREY 51X49X48 (110)CM/ CODE  3-10-872-0006

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI W/5 LIGHTS IN ANTIQUE SANDY GREY 51X49X48 (110)CM/

CODE  3-10-872-0006

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.