BackBack

ABAZHUR TAVANI QELQW/3 LIGHTS 42X44/100CM/CODE 3-10-917-0025

Lek 19,500 Lek 15,600

ABAZHUR TAVANI QELQW/3 LIGHTS 42X44/100CM/ CODE 3-10-917-0025

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI QELQW/3 LIGHTS 42X44/100CM/

CODE 3-10-917-0025

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.