BackBack

ABAZHUR TAVANI QELQ IN SILVER/GOLDEN COLOR D22X90CM/CODE 3-10-716-0040

Lek 14,200 Lek 8,520

ABAZHUR TAVANI QELQ IN SILVER/GOLDEN COLOR D22X90CM/ CODE 3-10-716-0040

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI QELQ IN SILVER/GOLDEN COLOR D22X90CM/

CODE 3-10-716-0040

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.